برگزاری اولین نشست کمیته امور بانوان مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران

اولین جلسه کمیته امور بانوان کلانشهرهای ایران در مورخ ۹۸/۰۹/۱۱در محل شهرداری تهران با حضور اعضای کمیته امور بانوان مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران برگزار گردید.
مشاوران شهرداران و مدیران امور بانوان شهرداری ها به میزبانی اداره کل امور بانوان شهرداری تهران، در این نشست شرکت داشتند. 
این نشست با هدف هماهنگی و به اشتراک گذاشتن تجارب موفق کلانشهرها در حوزه امور بانوان و پیگیری مطالبات مشترک این حوزه تشکیل شد. 
از دولت خانم دکتر زهرا جواهریان معاون برنامه ریزی و هماهنگی مرکز امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و از مجلس خانم دکتر پروانه مافی رییس فراکسیون خانواده و خانم دکتر اولادقباد رییس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی حضور داشتند. فعالیتهایی که در دولت و مجلس در حوزه زنان انجام شده بود، عنوان شد و راهکارهای همکاری های مشترک مورد بررسی قرار گرفت. 
دکتر کمال مرادی دبیرکل مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران نیز در این نشست شرکت کردند  و حاضرین همگی از حمایت ایشان در راه اندازی این کمیته تقدیر و تشکر کردند. 
در این نشست خلاصه ای از فعالیت های اداره کل امور بانوان شهرداری تهران توسط خانم دکتر زهرا بهروزآذر مدیرکل امور بانوان این شهرداری عنوان شد و در ادامه نیز از سه مرکز توانمندسازی و کارآفرینی کوثر بازدید به عمل آمد.۱۳۹۸/۰۹/۲۳
منبع : امور بانوان شهرداری
بازدید ها : ۴۴۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید