همایش پیاده روی بانوان شهرداری شیراز همزمان با هفته دولت

همایش پیاده روی بانوان شهرداری شیراز همزمان با هفته دولت برگزار شد. 

همزمان با هفته دولت و در راستای تکریم و حفظ روحیه نشاط و همدلی بانوان شاغل در شهرداری شیراز، همایش پیاده روی "شهربانو" چهارشنبه 6 شهریور در محل باغ گلهای شیراز برگزار شد. 
این ویژه برنامه به همت امور بانوان و با حمایت و همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری شیراز از ساعت 7 صبح با تجمع در محل باغ گلها آغاز شد.
پیاده روی حدفاصل باغ گلها و باغ خانواده ارکیده در بلوار بهشت و انجام نرمش صبحگاهی در محل باغ ارکیده از بخش های اصلی این رویداد بود.
در همایش شهربانو محبوبه رضائی مشاور محترم شهردار شیراز در امور بانوان وخانواده ضمن تقدیر و تشکر از حضور گرم و پرشور بانوان شهرداری در این رویداد، ابراز امیدواری کرد با استقبال خوب همکاران چنین پروژه های فرهنگی، اجتماعی در حوزه بانوان با قوت تداوم یابد.
سولماز دهقان عضو محترم شورای اسلامی شهر شیراز نیز ضمن تقدیر از برگزار کنندگان این همایش، حضور و همدلی بانوان را لازمه تداوم اینگونه اقدامات فرهنگی، ورزشی برشمرد و افزود: بانوان زحمتکش شهرداری شیراز شایسته بهترین برنامه های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی هستند و از مشاور بانوان خواست تا در زمینه ارتقاء کمی و کیفی برگزاری ویژه برنامه های حوزه بانوان بکوشد.
صرف صبحانه در محیطی شاد و مفرح و قرعه کشی و اهداء جوایز ورزشی به شرکت کنندگان، از دیگر بخش های این همایش ارزشمند بود.۱۳۹۸/۰۶/۱۰
منبع : امور بانوان شهرداری
بازدید ها : ۷۴۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید