دیدار مسئول اموربانوان شهرداری از شهرداری منطقه سه

❇دیدار مسئول امور بانوان از شهرداری منطقه سه در روز پنجشنبه ۵ اردی بهشت ماه سال جاری با حضور دکتر بذرافشان شهردار منطقه سه ، محبوبه رضایی مسئول امور بانوان شهرداری و جمعی از بانوان شاغل در شهرداری منطقه سه در سالن اجتماعات این منطفه برگزار شد . 
❇ دکتر بذرافشان شهردار منطقه سه: بانوان تحصیلکرده و توانمند از سرمایه های این مملکت می باشند که می بایست از ظرفیت های علمی و مهارتی آنان به طور شایسته استفاده کرد .
✅ با نگاه ویژه واگذاری پستهای مدیریتی به بانوان ، هم اکنون تعدادی از بانوان شاغل در این منطقه در جایگاه پستهای  مدیریتی مشغول به خدمت می باشند . 
❇ محبوبه رضایی مسئول امور بانوان شهرداری : بانوان شاغل در دارات دو وظیفه مهم و اساسی را در داخل و خارج از منزل به عهده دارند که همین امر نشان دهنده توانایی و قدرت مهارت آنان می باشد . 
✅ با برنامه ریزی های انجام شده و به منظور توانمند سازی و استفاده از ظرفیتهای بالقوه بانوان ، دوره های آموزشی _ مهارتی برگزار خواهیم نمود . 
✅ با ایجاد امکانات تفریحی ، ورزشی ، فرهنگی در جهت غنی سازی اوقات فراغت بانوان برنامه ریزی های مدون و متنوعی در نظر گرفته شده است . 

در ادامه هر یک از بانوان نسبت به بیان درخواستها و پیشنهادات خود مواردی را بیان نمودند . ۱۳۹۸/۰۲/۰۸
منبع : امور بانوان شهرداری
بازدید ها : ۱۹۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید