دیدار مسئول امور بانوان شهرداری از سازمان حمل و نقل بار

این دیدار در روز سه شنبه ۱۳۹۸/۰۲/۰۳در دفتر ریاست سازمان و با حضور بانوان شاغل در سازمان برگزار گردید.

این دیدار در روز سه شنبه 1398/02/03 در دفتر ریاست سازمان و با حضور بانوان شاغل درسازمان برگزار گردید.
دکتر شریفی رئیس سازمان حمل ونقل بار ضمن استقبال از این دیدار و لزوم استمرار داشتن جلسات بانوان شهرداری به اهمیت نقش بانوان در حوزه شهرداری اشاره نمودند.
مسئول امور بانوان شهرداری هدف از برگزاری این جلسات را آشنایی با  بانوان شاغل در شهرداری و آگاهی از مسائل و مشکلات بانوان و همچنین دریافت پیشنهادات و انتقادات در خصوص برطرف ساختن موانع موجود به جهت پیشرفت امور و ایجاد جو سرشار از آرامش دانست.
محبوبه رضایی در این دیدار ضمن اشاره به این نکته که بانوان شاغل علاوه بر مسئولیت های کاری، درگیر مسئولیتهای دیگری همچون همسرداری و فرزند پروری نیز هستند گفت: مسئولیت هایی که به بانوان واگذار می شود همه مهم و تاثیر گذار و گاهی سخت است و این نکته خود مهر تایید بر توان بالای بانوان در انجام امور محوله و میزان مسئولیت پذیری و تعهد بانوان در حیطه کاری خود است. وی با اشاره به این نکته که در سازمان حمل و نقل بار در واگذاری مسئولیت ها و پست های سازمانی به بانوان اعتماد ویژه ای شده است ؛ضمن تقدیر از دیدگاه متفکرانه و علمی دکتر شریفی ،این سازمان را الگویی برای سایر مناطق و سازمان ها در اعتماد به توانمندی های بانوان دانست.
مسئول امور بانوان شهرداری شیراز، اظهار امیدواری کرد که با پیروی از قوانین و دستورات شهردار محترم و استفاده از نظرات و پیشنهادات بانوان شاغل در شهرداری شرایط مناسب و مساعدتری برای تعالی جایگاه بانوان در مجموعه شهرداری فراهم شود. در این دیدار مسئول امور بانوان شهرداری ضمن گفتگوی صمیمانه با بانوان سازمان ، دقایقی از جلسه را به پرسش و پاسخ و دریافت ایده های ایشان اختصاص داد. ضمناً سرکارخانم مؤذن بعنوان نماینده امور بانوان سازمان حمل ونقل بار نیز تعیین گردید.۱۳۹۸/۰۲/۰۳
منبع : امور بانوان شهرداری
بازدید ها : ۱۴۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید