دیدار مسئول امور بانوان شهرداری شیراز از منطقه ۱۱

شهردار منطقه یازده: وقتی می پذیریم که در جامعه ای زندگی کنیم، باید تابع قوانین آن جامعه نیز باشیماولین دیدار مشاور امور بانوان با شهردار و بانوان کارمند شهرداری منطقه یازده صورت گرفت.
در این دیدار مهندس برزگر با بیان این مطلب که روح کار با جسم آن تفاوت دارد گفت: جسم کار مشابه این است که من به عنوان شهردار منطقه فقط نگران تحقق بودجه باشم و با سایر امور و راههای رسیدن به این تحقق کاری نداشته باشم اما روح کار این است که با اصول و اهداف شهردار هم مسیر باشیم.
وی توضیح داد: مسائلی مثل شیوه گفتمان با مردم، نوع پوشش اداری، برنامه ریزی برای اهداف بلند مدت و رعایت خط مشی و اصول سلامت و شفافیت از خواسته های شهردار است که من و کارکنان منطقه تلاش می کنیم به عنوان روح کار، آنها را  مد نظر قرار دهیم.
شهردار منطقه یازده، پیروی از قانون را مهم ترین اصل زندگی در جوامع دانست و یادآور شد: زندگی اجتماعی انسان، بدون  قانون استمرار و امنیت ندارد.
برزگر تصریح کرد: وقتی می پذیریم که در جامعه ای زندگی اجتماعی داشته باشیم  باید تابع قوانین آن جامعه نیز باشیم.
 
وی خاطرنشان کرد: بیست درصد نیروهای شهرداری منطقه یازده را بانوان تشکیل داده اند ولی حجم کار، مسؤولیت ها و تعهد هایی را  که خانم ها در حوزه های کاری گوناگون بر عهده گرفته اند بیش از این مقدار می باشد.
شهردار منطقه افزود: بر اساس تجربیات و مشاهدات به این نتیجه رسیده ایم که بانوان در به سرانجام رساندن وظایف، تعهد و مسؤولیت پذیری بیشتری از خود نشان می دهند؛ بنابراین ما نیز با نظر آقای شهردار که می گویند هر مدیر یک معاون خانم داشته باشد، هم عقیده هستیم.
شهردار منطقه یازده، پایه و اساس جامعه انسانی را بانوان دانست و تصریح کرد: موفقیت یا عدم موفقیت یک جامعه را در میزان عدالت و تعادل موقعیت ها بین بانوان و آقایان می توان جستجو کرد. و هرگونه ظلم، بی عدالتی در مورد بانوان، تبعات سنگینی برای جامعه به دنبال خواهد داشت.
، مشاور امور بانوان شهرداری شیراز نیز در این دیدار ضمن تشریح این مسأله که  بانوان شاغل علاوه بر مسؤولیت های کاری، درگیر مشغله ها و مسائل خاص زندگی خود نیز هستند گفت: مسؤولیت هایی که ما به بانوان می دهیم گاه سنگین و سخت هستند؛ این مسأله نشانه توان بالای بانوان و میزان اعتماد مدیران شهرداری به ایشان است. 
محبوبه رضایی ضمن تقدیر از دیدگاه متفکرانه و صادقانه مهندس برزگر نسبت به حوزه بانوان گفت: موضوع رسیدگی به امور بانوان بحثی هست که مدتها مطرح بوده و مهندس اسکندرپور، شهردار شیراز نیز تصمیم گرفتند که امور مربوط به بانوان را با دیدگاه ویژه ای دنبال کنند .
مشاور امور بانوان شهرداری شیراز، ادامه داد: من نیز امیدواریم با پیروی از دستورات شهردار و استفاده از نظرات و پیشنهادات شما شرایط مناسب و مساعدی برای تعالی جایگاه بانوان در مجموعه شهرداری فراهم کنیم.
وی با اشاره به اینکه خوشبختانه بانوان خوب و توانمندی در منطقه یازده مشغول به خدمت هستند خاطرنشان کرد: . امیدوارم بانوان منطقه با استفاده از توانمندی ها و تخصص های خویش و پذیرفتن مسؤولیت های مهم شغلی، در به موفقیت رساندن منطقه و اهداف شما سهم بسزایی ایفا کنند.
رضایی خطاب به شهردار منطقه یازده، تأکید کرد: خواهشمندم با توجه به نگاه مثبتی که به این همکاران دارید به آنها اعتماد کرده و در حیطه مشاغل و تخصص هایی که دارند آنان را برای تصدی پست های مدیریتی تشویق و مسیر پیشرفت آنان را هموار نمایید.
وی در جمع بانوان شاغل منطقه یازده، با بیان اینکه امور بانوان قطعا متعلق به خود شما هست، گفت: حالا که نگاه و توجه ویژه ای به حوزه بانوان شده است می توانیم با افزایش اعتماد به نفس و ارتقای مهارت ها و تخصص ها و انجام امور محوله به بهترین شکل ممکن، شرایط را به شکلی پیش ببریم که برای خودمان و مجموعه شهرداری مفیدتر  بوده و توانایی های خودمان را به اثبات برسانیم.
لازم به ذکر است که این جلسه با پرسش و پاسخ و ارائه ایده هایی از سوی بانوان منطقه یازده دنبال شد.
 ۱۳۹۸/۰۱/۱۸
منبع : امور بانوان شهرداری
بازدید ها : ۴۲۱
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید